2025 Kaprun - Oostenrijk

 
2025-cover-zev-kaprun-verslag

Publicatie: februari 2026 (KABE-Koerier 2025-3)

Kaprun, altijd wat bijzonders te doen.

Verslag Kaprun uit oog van organisatie: Hilbert & Alice

Eerst was er een idee, dat werd een plan en zowaar in de week van 7-14 september 2025. staan we met een aantal enthousiaste KABE-clubleden op een camping in Salzburgerland, Oostenrijk.
De vele mogelijke uitjes en talrijke mooi/slechtweer alternatieven rondom het bergdorp Kaprun al via 'whatsapp' gedeeld met de groep. 

Wij Hilbert & Alice Kok - ooit als toerist daar aanbeland en 20 jaar als inwoners van Kaprun - nu de vraagbaak ter plaatse.

De groep maakte het ons makkelijk, initiatieven te over; even het weerbericht in de gaten gehouden; in ieder geval de bekende toppers (Grossklocknerroute en Krimmlerwasserfälle) aandoen en ook o.a, ons verborgen pareltje Hintersee bezoeken.

Ruimte voor eigen tijd: wandelen, fietsen en stadten rondom Zell am See en ondertussen genieten van de prachtige vergezichten en het mooie weer.

Eind van de middag een genoeglijk “happy hour” in de “KABE-straat”; een welkoms- en afscheidsdiner in het restaurant van de camping 'Zur Mühle', de week is omgevlogen.

Toegevoegde waarde van een groepsreis: laagdrempelig contactmogelijkheden, belangstelling hebben voor elkaars (levens)ervaringen; er zijn als het nodig is. Wij hebben het ontzettend leuk gevonden dat we ons leven in Kaprun - nu weer als toerist – zo met de groep af konden sluiten.

Zien er naar uit vaker met de KABE-club op pad te gaan.

  voor het volledige artikel
 

 

kabe-altijd-een-stap-verder

 

 2025 Kabe Club Nederland